admin
Ara 16, 2019 06:13 PM 1 Answers Genel
Member Since Nov 2019
Subscribed Subscribe Not subscribe
Flag(0)
PPC nedir

  Biz bir Google Ortağıyız ve aynı zamanda Bing Ads için Yetkilendirilmiş bir Profesyoneliz. İşte PPC pazarlama hizmetlerimizi ön plana çıkaran çalışmalarımızın özellikleri.

  PPC Yönetim Teknolojisi
  Sistemimiz otomatiktir, parametreler müşteri hedeflerine göre manuel olarak ayarlanır (EBM'ye odaklanır).
  Sistemimiz anahtar kelime teklifini, cihaz teklifini ve kampanya bütçesi tahsisini / önceliklendirmeyi otomatik hale getirir.
  PPC servis sağlayıcılarının kullanabileceği en akıllı algoritmik teknolojiyi kullanıyoruz, bize aşağıdakiler dahil birçok avantaj sağlıyor:
  Müşteri hesabı başına günde birkaç ila binlerce ayar arasında herhangi bir yer – manuel olarak gerçekleştirilenden çok daha fazlası
  Müşterilerin fırsatlar ortaya çıktıkça ölçeklenmelerine yardımcı olmak için gelişmiş öngörme yetenekleri
  Ay boyunca bile harcama yapmayı sağlayan otomatik bütçe artışı
  PPC kampanya hizmetleri ekibimizin olabildiğince akıllıca optimize etmesini ve insan hatasından kaçınmasını sağlayan gelişmiş raporlama
  websagLam! Raporlama
  Raporlama platformumuz, gerçek bir müşteri adaylarının (herhangi bir telefon görüşmesi veya sunumun aksine) çevrimiçi bir gösterge panosu üzerinden şeffaf raporları oluşturur.
  Bu platform, PPC yönetim hizmetleri ekibimizin kampanyaları optimize etmek ve iyileştirmek için en doğru anahtar kelime düzeyinde potansiyel verileri kullanmasını sağlar.
  Platform, kampanya düzeyindeki ölçümleri (doğrulanmış potansiyel satışlar dahil) görüntülemenizi sağlar.
  Müşteri adaylarının, gösterimlerin, tıklamaların ve diğer tüm önemli metriklerin geçmişini görüyorsunuz.
  Her müşteri adayı, anahtar kelime düzeyinde özellik verileriyle ayrı ayrı görüntülenebilir.

  Reply on This
  Replying as Submit
  2 Subscribers
  Submit Answer

  1 Answers
  Best Answer
  0
  admin
  Ara 16, 2019
  Flag(0)

  PPC Yönetim Teknolojisi

  • Sistemimiz otomatiktir, parametreler müşteri hedeflerine göre manuel olarak ayarlanır (EBM’ye odaklanır).
  • Sistemimiz anahtar kelime teklifini, cihaz teklifini ve kampanya bütçesi tahsisini / önceliklendirmeyi otomatik hale getirir.
  • PPC servis sağlayıcılarının kullanabileceği en akıllı algoritmik teknolojiyi kullanıyoruz, bize aşağıdakiler dahil birçok avantaj sağlıyor:
   • Müşteri hesabı başına günde birkaç ila binlerce ayar arasında herhangi bir yer – manuel olarak gerçekleştirilenden çok daha fazlası
   • Müşterilerin fırsatlar ortaya çıktıkça ölçeklenmelerine yardımcı olmak için gelişmiş öngörme yetenekleri
   • Ay boyunca bile harcama yapmayı sağlayan otomatik bütçe artışı
   • PPC kampanya hizmetleri ekibimizin olabildiğince akıllıca optimize etmesini ve insan hatasından kaçınmasını sağlayan gelişmiş raporlama

  websagLam Raporlama

  • Raporlama platformumuz, gerçek bir müşteri adaylarının (herhangi bir telefon görüşmesi veya sunumun aksine) çevrimiçi bir gösterge panosu üzerinden şeffaf raporları oluşturur.
  • Bu platform, PPC yönetim hizmetleri ekibimizin kampanyaları optimize etmek ve iyileştirmek için en doğru anahtar kelime düzeyinde potansiyel verileri kullanmasını sağlar.
  • Platform, kampanya düzeyindeki ölçümleri (doğrulanmış potansiyel satışlar dahil) görüntülemenizi sağlar.
  • Müşteri adaylarının, gösterimlerin, tıklamaların ve diğer tüm önemli metriklerin geçmişini görüyorsunuz.
  • Her müşteri adayı, anahtar kelime düzeyinde özellik verileriyle ayrı ayrı görüntülenebilir.

  Açılış Sayfası Testi

  • Açılış sayfaları, gelişmiş ve özelleştirilebilir bir açılış sayfası platformunda oluşturulmuştur.
  • Deneyimli ekibimiz, genellikle mevcut web sitesi dönüşüm oranlarını iyileştiren özelleştirilmiş, dinamik açılış sayfaları oluşturma yeteneğine sahiptir.
  • Dönüşüm oranı optimizasyonu, potansiyel müşteri başı maliyet iyileştirmesi için ana denklemin yarısını oluşturur – bu yüzden CRO asla göz ardı edilmemelidir, biz de bunu yapmayız.
  • CRO uzmanlarından oluşan ekibimiz, açılış sayfası düzeninizin ve tasarımınızın mümkün olan en iyi şekilde olmasını sağlamak için sizinle birlikte çalışır.
  • PPC servis ekibimiz deneyimli, yetenekli tasarımcıları ve metin yazarlarını içermektedir.

  Anahtar Kelime ve Reklam Araştırma Testi

  • İdeal başlangıç ​​temelini bulmak için derinlemesine başlangıç ​​anahtar kelime araştırması ve rakip analizi
  • Reklamların ve anahtar kelimelerin uyum sağlaması ve sürekli değişen bir manzara karşısında kalmasını sağlamak için rakip analizinin devam eden “yenilemeleri”
  • Rakip analiz teknolojisinde en iyisini kullanan deneyimli reklam metni yazarları
  • En iyi uygulamaların ve kendi kanıtlanmış, tescilli yöntemlerimizin bir kombinasyonunu kullanan agresif testler

  2002’den bu yana, müşterilerin lider boru hatlarını artırmalarına ve akıllı, sofistike PPC yönetim hizmetleriyle daha fazla çevrimiçi gelir elde etmelerine yardımcı olduk. Yıllar geçtikçe, geniş bir B2B ve B2C dikey ürün yelpazesindeki müşterilerle çalıştık, bu da bizi rekabetçi arazide tanımaya başladı. Deneyimlerimiz, kampanyanızı hızla artırmamıza ve PPC hizmet şirketlerinin daha az deneyime sahip olması muhtemel stratejik ve taktik hatalardan kaçınmamıza yardımcı olmaktadır.

  Hangi sektörde olursanız olun, işletmenizin kendine özgü özellikleri ve rekabet güçlüğü vardır. Bu nedenle her kampanyaya titiz bir keşifle başlıyoruz, böylece ürünleriniz, hizmetleriniz, özellikleriniz, avantajlarınız ve rakipleriniz hakkında elimizden gelen her şeyi anlıyoruz.

   

  PPC kampanya yönetimi hizmetlerimizi daha ayrıntılı olarak görüşmek veya bir teklif almak için lütfen şimdi bizimle iletişime geçin veya 0 546 494 34 61 numaralı telefondan ücretsiz arayın .

  Sign in to Reply
  Replying as Submit

  × whatsApp