2008 yılında kurulan websagLam, dijital satış fırsatlarını çevrimiçi ve çevrimdışı olarak artırmak isteyen küçük ve orta ölçekli Bursa şirketleriyle çalışıyor.

Bursa pazarlama şirketimiz sonuç odaklı çalışma üzerine yoğunlaşmıştır.

2008 yılında kurulan websagLam, satış fırsatlarını çevrimiçi ve çevrimdışı olarak artırmak isteyen küçük ve orta ölçekli Bursa şirketleriyle çalışıyor.

Geniş, tam zamanlı tasarım personeli, geliştiriciler, metin yazarları, pazarlama uzmanları, stratejistler ve ürün yöneticileri kadrosuyla, alakalı web sitesi trafiğini artıran, marka bilinirliğini artıran, güvenilirliğini belirleyen ve bunlardan dolayı geniş bir kampanya seçeneği sunuyoruz. Sürekli olarak artan sayıda yüksek kaliteli araştırmalar üretmek.

Bursa pazarlama ajansımız ne yapar

  • SEO. Google’da ve diğer arama motorlarında organik arama görünürlüğünü artırmak için çok çeşitli SEO seçenekleri sunuyoruz. Bursa pazarında (ki oldukça rekabetçi) riskinizi arttırmanız veya daha geniş bir coğrafyaya sahip olmanız gerekip gerekmediğini, ekibimiz sıralamanızı geliştirmek için bir kampanya stratejisi geliştirebilir.
  • PPC (tıklama başına ödeme) reklamcılığı, arama motorlarına anında maruz kalmanın bir yoludur. PPC’nin avantajları arasında esnek bütçeleme ve bölünmüş testler yoluyla hızlı iyileştirme sayılabilir.
  • E-posta pazarlaması popüler bir pazarlama seçeneği olmaya devam ediyor – çünkü işe yarıyor. Yürütme kusursuz olmasına rağmen, istenmeyen posta olmalı veya e-postalar spam klasöründe toplanmalıdır. Bursa pazarlama şirketimiz, liste yönetiminden içerik ve tasarımdan teste ve raporlamaya kadar e-posta kampanyalarını yukarıdan aşağıya yönetir.
  • Satış teminatı. Güçlü grafik ve web tasarımı uzmanlığı ile basılı broşürler, klasörler ve sunum kitapları dahil olmak üzere ilgi çekici satış teminatı oluşturuyoruz. Çevrimiçi kullanım için, potansiyel müşterilerin dikkatini çeken ve onları müşteri olmalarını etkileyen indirilebilir PDF’ler, slayt sunumları, infographics ve e-kitaplar oluşturuyoruz.
Bursa’nın en iyi Dijital Pazarlama ve SEO Ajansı.

Şeffaf, odaklanmış Bursa Dijital pazarlama hizmetleri

Teknik beceri, dikkatli kampanya planlaması ve yürütme ve şeffaf raporlama bizi ayırdı.

Örneğin, anahtar kelime araştırmamız, anahtar kelime hacmini, kullanıcı amacını, alaka düzeyini, rekabet fırsatını ve diğer birçok faktörü dikkate alan dikkatli bir analitik süreci takip eder. Akıllı anahtar kelime seçimi olmadan, başarılı çevrimiçi müşteri adayı oluşturma pazarlaması neredeyse imkansız hale gelir.

Bursa’da sadece dijital pazarlama alanın da değil, bir çok bilişim segmentin de hizmet veriyoruz, bunlardan başlıcaları; Bursa Dijital Pazarlama Ajansı , Bursa Grafik Tasarım Şirketi , Bursa SEO Hizmetleri Şirketi , Bursa Web Tasarım Şirketi

Pazarlama kampanyalarında birçok hareketli parça ve katılımcı var. Tüm kampanyaları örtüşmeyi ve kaçırılan eylemleri önleyen belgelenmiş, kanıtlanmış prosedürleri izleyerek yürütüyoruz. İletişim ve proje yönetimi konusunda uzman bir kişi olan özel kampanya yöneticiniz kampanyayı denetleyecek.

Kampanya raporlarınız açık (her gün İngilizce olarak yazılmıştır) ve detaylı olacaktır. Neyi başardığımızı, hangi zorluklarla karşılaştığımızı ve daha sonra ne yapmayı planladığımızı bilmenizi istiyoruz.

Hadi Konuşalım

Daha fazla bilgi edinmek, pazarlama hedeflerinizi tartışmak veya bir tahmin veya resmi bir teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Şirketiniz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve satışlarınızın lider hattını oluşturmanın yaratıcı yollarını tartışmak istiyoruz.

Ücretsiz telefon numaramız  0546 494 3461 . Bir teklif istemek için buraya tıklayın .

Leave A Comment

All fields marked with an asterisk (*) are required

× whatsApp